Aktualności
Masz pytanie?
zadzwoń do nas:
+48 601 742 490, +48 884 900 818
lub wypełnij formularz

HOME CENTER 2 FGHC2

Nasza oferta  » Inteligencja budynkowa FIBARO  » SKLEP - Elementy Systemu Fibaro

HOME CENTER 2
HOME CENTER 2
Cena:2499.00

Home Center 2 to mózg zarządzający Systemem Fibaro w Twoim domu. W odróżnieniu od dotychczas dostępnej w sprzedaży centralki, Home Center 2 jest urządzeniem od podstaw zaprojektowanym przez inżynierów Fibaro. Pozwoliło to na uwolnienie się od ograniczeń narzucanych przez dotychczas dostępne na świecie urządzenia i w jak największym stopniu zrealizować założenia firmy. Dzięki swojej innowacyjności, Home Center 2 zrewolucjonizuje dotychczasowe podejście do bramek sterujących automatyką domową w standardzie Z-Wave.


Zmieniony został także interfejs sterujący, wprowadzając funkcjonalności, które były do tej pory niedostępne z uwagi na małą moc obliczeniową poprzedniej wersji Home Center.


Pierwszą dostrzegalną różnicą, w porównaniu do dotychczas stosowanego urządzenia, jest jego wygląd zewnętrzny. Położono szczególny nacisk na jego estetykę oraz jakość wykonania, tak aby urządzenie było miłe dla oka zamiast straszyć swoim wyglądem. Aby całość była nie tylko ładna ale również solidna, obudowę wykonano z litego aluminium. Nie ma w niej grama plastiku!

 

 

Jednak Home Center 2 to nie tylko miłe dla oka kształty. Zmiany wewnętrzne są równie rewolucyjne.