Aktualności
Masz pytanie?
zadzwoń do nas:
+48 601 742 490, +48 884 900 818
lub wypełnij formularz

CAMBRIDGE AUDIO Bluetone 100 Bluetooth Music System

Nasza oferta  » Audio-sklep » OKAZJE

Cena:599.00

Bluetone 100 to głośnik Bluetooth o mocy 100 W, który łączy się z prawie każdym urządzeniem, dając zapierający dech w piersiach dźwięk. Głośnik Bluetone 100 jest napełniony nowoczesną technologią, aby wypełniać pomieszczenie dowolnej wielkości całym spektrum dźwięku. Będziesz zachwycony głębią i głośnością dźwięku, jaką generuje ten naprawdę „dorosły” głośnik, gwarantowane.FUNKCJE W SKRÓCIE

aptX Bluetooth

Wejścia CINCH i 3,5 mm

Prosta, wygodna i intuicyjna konfiguracja

Wzmacniacz o mocy 100 W do generowania wypełniającego pomieszczenie dźwięku

4-calowe przetworniki BMR (Balanced Mode Radiator)

Sterowanie basami w celu dopasowania dźwięku do otoczenia

DOŁADOWANY DŹWIĘK BEZPRZEWODOWY

Chcesz odtwarzać muzykę, przechowywaną w laptopie, komputerze, telefonie lub tablecie bez pozostawiania go podłączonego do stacji dokującej? Gotowy na wrażenia, jak dobrze (i głośno!) może brzmieć twoja muzyka, gdy jest odtwarzana przez odpowiedni głośny? Z dumą prezentujemy Bluetone 100.

Pracowaliśmy bez wytchnienia, rozwijając technologię, która dowolne pomieszczenie napełni bogatym, głębokim dźwiękiem małych, cyfrowych plików, odtwarzanych strumieniowo z telefonu, a efekt jest zdumiewający. Głośnik Bluetone 100 nigdy nie zgubi krzykliwego meczu – więc może należy polubić wcześniejsze przepraszanie sąsiadów. A mając do podłączenia tylko kabel zasilania, może z łatwością zabierać wszędzie tam, gdzie zaczyna się przyjęcie.

We worked tirelessly developing technology to fill any room with rich, deep sound from small digital files streamed from a phone, and the result is astonishing. Bluetone 100 will never lose a shouting match - so you may like to apologise to the neighbours in advance. And with only a power chord to connect, you can easily move it to wherever the party's starting.

PROJEKT „NAJPIERW DŹWIĘK”

Nasze produkty są projektowane w jednym celu – aby pomagać cieszyć się muzyką, którą kochasz. Głośnik Bluetone 100 jest wypełniony nowoczesnymi technologiami, maksymalizującymi jakość słuchanego dźwięku, od zaawansowanych procesorów sygnałowych, wydobywających wszystko z plików muzycznych po trzęsące ziemią przetworniki BMR, zapewniające szerokie pole dźwiękowe i głęboki dźwięk.

POŁĄCZENIA

Standard Bluetooth jest teraz powszechnie stosowany w smartfonach i tabletach – oraz w wielu laptopach i komputerach. Kompatybilność z formatem aptX oznacza, że głośnik Bluetone 100 może z wysoką rozdzielczością odtwarzać dźwięk strumieniowo z dowolnego urządzenia, wyposażonego w kodek Bluetooth aptX – pozwalając usłyszeć więcej i bawić się lepiej.

A jeśli chcesz odtwarzać z urządzenia, które nie posiada standardu Bluetooth, wejścia CINCH i 3,5 mm sprawiają, że głośnik jest kompatybilny z większością produktów.

Dzięki głośnikowi Bluetone 100 możesz cieszyć się muzyką, przechowywaną w twoim urządzeniu i odtwarzać ją z pełną jakością po naciśnięciu jednego przycisku – ale nie koniec na tym! Posłuchaj dowolnego serwisu strumieniowego, ulepsz dźwięk gier lub ciesz się wszystkimi wrażeniami filmowej ścieżki dźwiękowej, odtwarzanej przez głośnik Bluetone 100.

WIELKI, SZEROKI DŹWIĘK

Opatentowane przetworniki głośnikowe BMR (Balanced Mode Radiator), zapewniają szeroki, lepiej wypełniający pomieszczenie dźwięk, niż podobnej wielkości tradycyjne głośniki. Podczas gdy standardowe głośniki generują dźwięk za pomocą ruchu tłokowego ( w przód i w tył), nasze unikalne głośniki BMR wykonują ruchy zarówno poziome, jak i pionowe, aby dyspersja dźwięku była szersza.

Bardzo wydajny wzmacniacz klasy D i dwa duże, 4-calowe przetworniki BMR generują ogromny dźwięk, gdy odtwarzasz eksplodujące mocą utwory. Ale nasz filozofia „Najpierw dźwięk” gwarantuje, że to wzmocnienie nigdy nie będzie osiągane kosztem jakości dźwięku – zawsze będziesz w stanie usłyszeć całą dramaturgię i wszystkie szczegóły, nadające muzyce tak emocjonalną siłę.

Parametry techniczne:

  • Przetworniki2 x 100mm (4 cala) BMR

  • Wyjściowa moc wzmacniacza100 W

  • Wejściowe napięcie zasilania:100 – 240 V (50/60 Hz)

  • Pobór mocy w trybie czuwania< 0,5 W

  • KolorCzarny

  • Wymiary (wys. x szer. x gł.)354 x 182 x 118 mm

  • Waga4,1 kg