Aktualności
Masz pytanie?
zadzwoń do nas:
+48 601 742 490, +48 884 900 818
lub wypełnij formularz

CAMBRIDGE AUDIO TVB2

Nasza oferta  » Audio-sklep » OKAZJE

Cena:1999.00

KLUCZOWE CECHY:

BLUETOOTH I NFC

Podłącz swoje urządzenie mobilne lub laptopa przez Bluetooth, albo sparuj je z soundbarem błyskawicznie za pomocą NFC by korzystać z potężnego, zbalansowanego brzmienia dowolnej muzyki z Twojej własnej biblioteki lub serwisu streamingowego.

SELEKTOR WEJŚĆ

TVB2 jest także switchem HDMI, co umożliwia podłączenie do niego nawet trzech źródeł przez wejścia HDMI, takich jak tunery satelitarne, odtwarzacze Blu-ray i DVD, odtwarzacze sieciowe bądź konsole do gier najnowszych generacji.

TV AUDIO

Wyjście HDMI obsługuje ARC dzięki czemu możesz przez soundbar słuchać także strumienia audio z tunera telewizyjnego (ARC jest dostępne na wyjściu HDMI i można je wybrać jako źródło dźwięku).

WSPÓŁPRACUJE Z DOWOLNYM TELEWIZOREM

Wyjście HDMI wykorzystuje technologię ARC dzięki czemu dźwięk z telewizora może być wysłany do TVB2. TVB2 jest również wyposażony w cyfrowe wejście optyczne, oraz wejście analogowe AUX-in, co w praktyce oznacza, że można go podłączyć do każdego telewizora z jednym z tych wyjść audio.

NOWATORSKIA TECHNOLOGIA REPRODUKCJI DŹWIĘKU

Unikalne przetworniki BMR wykorzystane w TVB2 zapewniają mu szerokie pasmo przenoszenia oraz doskonałą dyspersję dźwięku w zakresie 180°.

UZALEŻNIONY OD BASU

Bezprzewodowy subwoofer z 165mm przetwornikiem jest fabrycznie sparowany z soundbarem. Wystarczy więc, że włączysz oba urządzenia a ich oprogramowanie zajmie się resztą.

WYBÓR USTAWIEŃ KOREKTORA

Użytkownik może regulować głośność soundbaru, a także wybrać jeden z czterech trybów korekcji dźwięku: TV, Muzyka, Film i Głos.

PODŁĄCZ I GRAJ

W pudełku znajdziesz wszystkie potrzebne kable włącznie z: HDMI, optycznym i AUX. W zestawie znajdziesz także dyskretny uchwyt ścienny, który umożliwia montaż soundbara powyżej bądź poniżej telewizora.

UCZENIE SIĘ KOMEND PILOTA NA PODCZERWIEŃ

TVB2 potrafi uczyć się komend od pilota telewizora i reagować na polecenia zwiększania/zmniejszania głośności a także włączać i wyłączać się razem z telewizorem.

CAŁKOWITA KONTROLA

Pełną kontrolę nad TVB2 zapewnia dołączony w zestawie pilot zdalnego sterowania, który daje także użytkownikowi dostęp do wszystkich podłączonych źródeł.

DANE TECHNICZNE:

PRZETWORNIKI

2 x 57mm (2.25’’) głośniki Balanced Mode Radiator (BMR), 1 x 165mm (6.5’’) woofer

NAPIĘCIE ZASILANIA

100V – 240V (50/60Hz)

ZUŻYCIE PRĄDU W TRYBIE STANDBY

<4W

ZŁĄCZA

3 x wejścia HDMI 1.4c, 1 x wyjście HDMI 1.4c z ARC, optyczny Toslink, 3.5mm

WYMIARY (S X W X G)

Soundbar: 880 x 74.5 x 46mm; Subwoofer: 180 x 364 x 278mm

WAGA

Soundbar: 1.63kg; Subwoofer: 4.9kg

KOLOR CZARNY