Aktualności
Masz pytanie?
zadzwoń do nas:
+48 601 742 490, +48 884 900 818
lub wypełnij formularz

CAMMBRIDGE GO V2

Nasza oferta  » Audio-sklep » OKAZJE

Cena:649.00

 

 

PRZENOŚNY GŁOŚNIK BLUETOOTH

Napakowany rozwiązaniami polepszającymi brzmienie, GO jest w stanie streamować muzykę przez Bluetooth nawet do 18 godzin! Potrafi także korzystać z NFC (Near Field Communication) co umożliwia błyskawiczne parowanie z kompatybilnymi urządzeniami, oraz port USB, dzięki któremu możesz naładować swój telefon. To najlepszy bezprzewodowy głośnik, którego możesz używać w domu i poza nim.

UDOSKONAL SWÓJ DŹWIĘK

Zostaw za sobą świat małego, słabego dźwięku odtwarzanego z urządzeń przenośnych – od tej pory dzięki GO usłyszysz więcej. By uzyskać wysoką jakość dźwięku wyposażyliśmy GO w kompatybilność z kodekiem AptX, dzięki któremu usłyszysz każdy, najdrobniejszy nawet detal muzyki streamowanej z urządzeń Bluetooth obsługujących AptX.

PEŁNY ENERGII

Po jednym ładowaniu GO Radio będzie w stanie odtwarzać Twoją muzykę nawet przez 18 godzin, czyli długo po tym, gdy już skończy się impreza. A jeśli Twój telefon, czy tablet nie potrafią dotrzymać mu kroku, podłącz je do ładowania przez port USB.

NIEWIELKIE ROZMIARY, DUŻY DŹWIĘK

GO potrafi wypełnić pokój robiącym duże wrażenie, zbalansowanym, wyrównanym dźwiękiem dzięki:

Naszej własnej technologii Digital Signal Processing (DSP), która pozwala wydobyć więcej z Twoich plików muzycznych

  • Wysoce efektywnemu wzmacniaczowi napędzającemu dwa, 2” przetworniki i dwa tytanowe głośniki wysokotonowe oferujące znakomity średnie i wysokie tony

  • Umieszczonemu z tyłu Auxiliary Bass Radiator (basowej membranie biernej), pompującemu bas wypełniający cały pokój

ZNAJOMOŚCI

Do nowej wersji GO dodano obsługę NFC (Near Field Communication) by ułatwić parowanie z urządzeniami korzystającymi z tego rozwiązania – wystarczy, że dotkniesz swoim telefonem czy tablet GO by nastąpiło automatyczne sprawowanie.

Niemal każdy współcześnie produkowany telefon i tablet jest wyposażony w Bluetootha co umożliwia sparowanie go z naszym GO w ciągu zaledwie kilku sekund. Urządzenie pozbawione tej funkcjonalności możesz połączyć kablem korzystając z 3,5mm wejścia aux-in.

Niezależnie od tego, czy streamujesz muzykę, oglądasz film, czy grasz w ulubiona grę połącz swoje urządzenie z GO i doświadcz zupełnie nowych, lepszych wrażeń dźwiękowych! Każda jednostka pamięta do 8 sparowanych urządzeń, dzięki czemu nie musisz ciągle powtarzać operacji ich łączenia i rozłączania.

Zasilanie sieciowe lub bateryjne, Wejście analogowe typu JACK 3,5 mm, Cyfrowe przetwarzanie sygnału (DSP), Wysokiej jakości wzmacniacz cyfrowy klasy D, Ładowanie urządzeń przez port USB. Wersja 2 charakteryzuje się wzmocnioną obudową. Posiada komunikacje NFC dla smartfonów

Przetworniki: Niskotonowe: 2 x 50mm Wysokotonowe kopułkowe, tytanowe, 2 x 19 mm. Tylny radiator basowy x 1

  • Bateria: akumulator litowo-jonowy (Do osiemnastu godzin pracy na jednym naładowaniu)

  • Pobór mocy w trybie czuwania:

  • Wymiary (D x S x W): 237 x 123 x 60mm

  • Waga: 1,08 kg