Aktualności
Masz pytanie?
zadzwoń do nas:
+48 601 742 490, +48 884 900 818
lub wypełnij formularz

DRAABE NESSIE VINYLMASTER

AKTUALNOŚCI -Historia... » DRAABE NESSIE VINYLMASTER

Myjka Nessie Vinylmaster jest najnowszym dziełem producenta urządzeń DRAABE Analogue Audio Technologies. Maszyna została opracowana na podstawie doświadczeń z wieloma tysiącami myjek płytowych. Rezultatem kilku lat rozwoju jest myjka, która przekonuje zarówno swoją bezkompromisową technologią, prostą obsługą i eleganckim wyglądem.


3 programy mycia

Masz do wyboru między myciem ręcznym, normalnym i intensywnym. W przypadku mycia ręcznego indywidualnie ustala się czas mycia i dozowanie płynu. Mycie normalne jest automatyczne (czas trwania ok. 3 minut na płytę). Program intensywny czyści mocno zabrudzone płyty. Płyn jest dozowany wielokrotnie podczas 15-minutowego intensywnego mycia.

Akustyczny komunikat o zakończeniu

Wszystkie programy są sygnalizowane przez diodę LED. Zakończenie programu sygnalizowane jest sygnałem dźwiękowym.

Zintegrowany zbiornik detergentu

Jeden zbiornik (500 ml) wystarcza na co najmniej 100 LP. Zbiornik wykonany jest z PVC, zaślepka zbiornika z polerowanej stali nierdzewnej.

Dokładne dozowanie detergentu

Maszyna dozuje środek czyszczący płytę w dokładnie odpowiedniej ilości. Oznacza to, że nie można dozować ani zbyt dużo, ani zbyt mało płynu. Oczywiście możliwe jest dodawanie indywidualnych dawek.

Ergonomiczny krążek chroniący etykiety

Etykieta płyty pozostaje chroniona przed wilgocią podczas mycia. Na spodniej stronie krążka znajduje się uszczelka.

Obsługa jednym przyciskiem na blacie roboczym

Maszyna jest obsługiwana za pomocą jednego przycisku. W szczotce i ramieniu ssącym czujniki wykonują funkcje automatycznego przełączania.

Czyszczenie podwójnymi szczotkami

W miarę jak płyta obraca się, tysiące drobnych włókien szczotki głęboko penetruje rowek płyty i wypłukuje brud z dna rowka. Płyta jest czyszczona podwójną szczotką Nessie na całej szerokości (100 mm).
Dwa elementy szczotki Nessie Twin Brush są zawieszone niezależnie i automatycznie dostosowują się do wysokości płyty.

Mycie dynamiczne poprzez zmianę kierunku obrotów

Kierunek obrotów talerza zmienia się automatycznie co 2 obroty, rezultatem jest dynamiczna i precyzyjna operacja mycia.

Licznik czasu mycia

Czas mycia jest mierzony za pomocą timera. Koniec czasu mycia sygnalizowany jest przez diodę LED zintegrowaną z przyciskiem. Najlepszy możliwy czas mycia został określony eksperymentalnie na kilku tysiącach (!) rekordów. Oczywiście, można również indywidualnie wybrać krótszy lub dłuższy czas.

Odsysacz - cichy i dokładny

Gdy ramię suszące opada na płytę, rozpoczyna się odsysanie i wszystkie rozpuszczone zanieczyszczenia są wyciągane głęboko z rowka. Prędkość talerza jest automatycznie zmniejszana, a siła ssania jest automatycznie regulowana. Odsysanie kończy się automatycznie. System pracuje bardzo cicho dzięki stałej izolacji pianką akustyczną Basotec.
Nessie Vinylmaster nie pozostawia zacieków.

Wysoka jakość wykonania

Urządzenie jest produkowane w Hamburgu w wyselekcjonowanych zakładach produkcyjnych. Obudowa wykonana jest z czarnego akrylu o wysokim połysku. Wysokiej jakości wygląd Nessie Vinylmaster podkreślają eleganckie elementy chromowane i ze stali nierdzewnej.

Ochrona przed elektrostatyką

Nessie Vinylmaster jest, wielopunktowo, chroniona przed ładunkami elektrostatycznymi, między innymi poprzez uziemienie trzpienia płyty, metalowych podpór i podpory talerza.

Cena 9490zł