Aktualności
Masz pytanie?
zadzwoń do nas:
+48 601 742 490, +48 884 900 818
lub wypełnij formularz

WIELKA PROMOCJA NA GRAMOFON PRO-JECT DEBUT CARBON PHONO USB

AKTUALNOŚCI -Historia... » WIELKA PROMOCJA NA GRAMOFON PRO-JECT DEBUT CARBON PHONO USB

Najbardziej poszukiwany gramofon audiofilski z ramieniem karbonowym na rynku!

Pierwszy model gramofonu Debut, wprowadzony w latach '90, był małą rewolucją dla rynku hi-fi. Po raz pierwszy od wejścia technologii Compact Disc, co było powodem upadku rynku analogowego, pojawił się produkt wprowadzający analog  z powrotem na ''rynek masowy''. Było to gramofon, na którego było stać każdego melomana.
Debut Carbon Phono USB jest zaprojektowany tak by wyznaczać nowe standardy, w tej kategorii produktu, w nadchodzącym dziesięcioleciu.  Wprowadzony we właściwym czasie, kiedy analog jest ponownie uznawanym  i poszukiwanym źródłem.
 
Największą modyfikacją jest zastosowanie ramienia z włókien węglowych, co przełożyło się na jego sztywność i ograniczenie do minimum niepożądanych rezonansów.
 
Ten materiał jest zwykle szeroko stosowany do konstrukcji ramion klasy high-end, ale ze względów na koszt - nigdy dotychczas nie był użyty w gramofonie w tak niskiej kategorii cenowej. Wspólnie z innymi ulepszeniami: powiększenie średnicy talerza i oraz jego masy + kwarcowy stabilizator przejawiły się dużo lepszą płynnością oraz stabilnością obrotu. Silnik umieszczony jest na dodatkowych amortyzatorach z syntetycznej gumy.
 
Ze względu na to, że Debut Carbon Phono USB jest fabrycznie uzbrojony we wkładkę MM oraz posiada wbudowany przedwzmacniacz z wyjściem USB, umożliwia to jednocześnie podłączyć gramofon ze system hifi oraz PC/Mac w bardzo łatwy i wygodny sposób.

Przy zakupie gramofonu otrzymują Państwo bon o wartości 390 zł do wykorzystania naszym sklepie na akcesoria gramofonowe, do czyszczenia płyt winylowych oraz na zakup płyt winylowych.

Link do akcesoriów gramofonowych: http://media4home.com.pl/?gramofony,54,2