Aktualności
Masz pytanie?
zadzwoń do nas:
+48 601 742 490, +48 884 900 818
lub wypełnij formularz

CLEARAUDIO CONCEPT MC + DOCISK GRATIS

Nasza oferta  » Audio-sklep » SKLEP- Komponenty audio » Oferta sklepowa » Gramofony

Cena:9990.00

 

Ten wysokiej klasy gramofon łączy wyrafinowaną, nowoczesną stylistykę z wysokim poziomem zaawansowania technicznego, charakterystycznego dla Clearaudio. Podstawę modelu Concept tworzy rdzeń z naturalnego włókna drzewnego o średniej gęstości, który umieszczony jest wewnątrz aluminiowej otoczki i pokryty od góry warstwą materiału syntetycznego. Ten kompozytowy materiał eliminuje szkodliwe efekty spowodowane niepożądanymi wibracjami.

Silnik prądu stałego jest całkowicie oddzielony od podstawy gramofonu i zasilany jest przez zewnętrzny zasilacz ze stabilizowanym napięciem. Rozwiązanie odizolowuje urządzenie od wszelkich mechanicznych zakłóceń. Ramię modelu Concept wyposażone jest w łożysko magnetyczne, które dzięki braku tarcia zapewnia ekstremalnie niskie zniekształcenia i doskonałą wydajność. Całość dopełnia wysokiej jakości wkładka Clearaudio Concept.

Rewolucyjny model Concept łączy najwyższą jakość dźwięku z designem, który zdobył wiele nagród na całym świecie – wliczając German Design Award i nagrodę „Najlepszy gramofon” przyznawaną przez „What Hi-Fi? Sound and Vision”. Użytkownik może kupić model Concept w zestawie ze specjalnie zaprojektowanymi wkładkami MM lub MC. Optymalną wydajność wkładki uzyskują m.in. dzięki łożysku magnetycznemu ramienia. Wszystkie najważniejsze parametry, od siły nacisku wkładki do antyskatingu, są wstępnie konfigurowane już w fabryce.