Aktualności
Masz pytanie?
zadzwoń do nas:
+48 601 742 490, +48 884 900 818
lub wypełnij formularz

LYNGDORF TDAI-1120 wzmacniacz streamer RoomPerfect

Nasza oferta  » Audio-sklep » SKLEP- Komponenty audio » Oferta sklepowa » Amplitunery

Cena:9500.00

 

 

Lyngdorf TDAI-1120 to w pełni cyfrowy (nie klasy D) wzmacniacz zintergrowany, posiadający wbudowany system korekcji akustyki pomieszczenia RoomPerfect oraz wbudowany wysokiej klasy odtwarzacz sieciowy, może też pełnić rolę DACa, ponieważ ma on standardowo wejścia cyfrowe, a za pośrednictwem przetwornika ADC (odwrotność DAC) posiada również wejścia analogowe.

Lyngdorf TDAI-1120 to doskonały wzmacniacz strumieniowy w przystępnej cenie.

Lyngdorf Audio z dumą prezentuje najnowszego członka rodziny TDAI, jest to piękny wzmacniacz strumieniowy Lyngdorf TDAI-1120. To kompaktowe urządzenie zapewnia najwyższą wszechstronność. Jego niewielkie gabaryty pozwalają na łatwe umieszczenie go w dowolnym miejscu w domu, a szeroki zestaw funkcji oferuje wielką gamę opcji przesyłania strumieniowego. Wszystkie przyjazne dla użytkownika funkcje w połączeniu ze znaną na całym świecie technologią cyfrowego wzmocnienia Lyngdorf Audio, a także opatentowaną korekcją pomieszczenia RoomPerfect™ zapewniającą najwyższą jakość odsłuchu.

NOWY ŚWIAT STREAMINGU

Podłącz TDAI-1120 do internetu poprzez wi-fi lub kablowo i ciesz się wszystkimi zintegrowanymi usługami przesyłania strumieniowego.

 • wbudowany Chromecast

 • Spotify® Connect

 • Roon Ready

 • AirPlay2

 • Bluetooth

 • radio internetowe (vTuner)

 • Odtwarzanie plików sieciowych/lokalnych

TDAI-1120 akceptuje wszystkie interfejsy multimedialne i jest zaawansowanym odtwarzaczem najwyższej jakości. Poprzez sieć lub złącza USB można uzyskać dostęp do biblioteki muzyki za pośrednictwem odtwarzacza obsługującego DLNA/UPnP. Całością można intuicyjnie sterować za pomocą smartfona, tabletu lub komputera.

Różnorodne wejścia i wyjścia zapewniają wiele opcji podłączenia źródeł audio i wideo. Cztery wejścia cyfrowe umożliwiają optymalne połączenie z cyfrowymi źródłami dźwięku, a wejście USB łączy się z muzyką przechowywaną na zewnętrznych nośnikach.

Dostępne są dwa wejścia analogowe, z których jedno jest przeznaczone do współpracy z gramofonem (wbudowany przedwzmacniacz RIAA). Muzyka może być kierowana przez analogowe wyjścia do wykorzystania jako przedwzmacniacz lub do sterowania subwooferem.

NAJWYŻSZE DOŚWIADCZENIE

Lyngdorf TDAI-1120 jest wyposażony w RoomPerfect™, co zapewnia najwyższą jakość odsłuchu. RoomPerfect™ to jedno z najpoważniejszych zgłoszeń patentowych w historii audio z ponad 50 roszczeniami dotyczącymi nowych technologii. Dzięki RoomPerfect™, TDAI-1120 zapewnia doskonałe wrażenia muzyczne w pomieszczeniu odsłuchowym. Bez potrzeby intensywnej obróbki akustycznej otrzymujesz system dźwiękowy z optymalną charakterystyką częstotliwościową, płynnym wyrównaniem poziomu i perfekcyjnym zarządzaniem basami, który doskonale integruje głośniki i subwoofery.

Mimo że RoomPerfect™ jest najbardziej zaawansowanym dostępnym systemem kalibracyjnym, to jest on bardzo łatwy w obsłudze. Mikrofon wraz ze statywem są dołączone do wzmacniacza. Podczas dokonywania kalibracji będziesz prowadzony przez cały proces, od podłączenia mikrofonu do wykonania wymaganych pomiarów. Po zakończeniu konfiguracji TDAI-1120 automatycznie obliczy i zastosuje wymaganą korektę.

OSZAŁAMIAJĄCA KOMPAKTOWA KONSTRUKCJA

Zgodnie z nowoczesnym wzornictwem przemysłowym obudowa została wykonana w charakterystycznym, eleganckim stylu Lyngdorf Audio. Wykończony w matowym czarnym aluminium i szkle TDAI-1120 promieniuje minimalistycznym duńskim designem. Ma unikalny kompaktowy rozmiar, dzięki czemu łatwo wpasuje się w dowolne miejsce w domu.

Dzięki pełnej kontroli IP można zintegrować TDAI-1120 ze wszystkimi typami systemów sterowania z zastosowaniem wszystkich dostępnych funkcji. Stworzoną konfigurację i kalibrację można zapisać na pendrivie USB lub na karcie pamięci. Dzięki tej kopii zapasowej zawsze możesz przywrócić oprogramowanie do wcześniejszej konfiguracji.

STEROWANIE NA KILKA SPOSOBÓW

Aplikacja Lyngdorf Remote automatycznie wykrywa podłączony do sieci lokalnej TDAI-1120. Dzięki temu będziesz w stanie dostosować wszystkie podstawowe funkcje, takie jak wybór wejścia i poziom głośności z urządzenia przenośnego. Wbudowany odtwarzacz multimedialny może być sterowany bezpośrednio, co umożliwia uzyskanie dostępu do plików muzycznych przechowywanych na pendrive'ach podłączonych do Lyngdorf TDAI-1120, a także wyszukiwanie dowolnych plików zapisanych na lokalnych dyskach twardych. Przesuwając w lewo i w prawo, można uzyskać dostęp do okładki płyty, a także znaleźć informację o rozdzielczości sygnału.

Ponadto możemy wpisać IP wzmacniacza w przeglądarce internetowej i cieszyć się sterowaniem również z komputera, a także dostępem do zaawansowanych funkcji wzmacniacza, co widać na powyższych zdjęciach.

Zdalna aplikacja Lyngdorf jest dostępna do bezpłatnego pobrania dla iOS i Androida.

DANE TECHNICZNE

 • Moc wyjściowa: 2 x 120 W @ 4Ohm, 2 x 60 W @ 8Ohm

 • Wejścia cyfrowe:

  2 x Coaxialne (≤192kHz/24bit)

  2 x Optyczne (≤96 kHz/24bit)

  1 x HDMI (TV ARC)

 • Wejścia analogowe:

  1 x gramofonowe RCA (RIAA / 47kOhm 100pF)

  1 x analogowe RCA (maksymalny poziom: 4.0V = 0dBFS)

  1 x mikrofonowe (XLR) dla kalibracji RoomPerfect™

 • Wyjścia analogowe:

  1 x RCA (75ohm, maksymalny poziom wyjściowy 4 Vrms)

 • Specyfikacja audio:

  Pasmo przenoszenia: ±0,5dB from 20 to 20,000 Hz

  THD: 0.05% max od 20 do 20,000 Hz, THD-N 1w/8ohm 0,04%, THD-N 1w/4ohm 0,04%

 • Odtwarzacz sieciowy:

  wbudowany Chromecast

  Spotify® Connect

  Roon Ready

  AirPlay2

  Bluetooth

  radio internetowe (vTuner)

  odtwarzanie plików sieciowych/lokalnych

 • Łączność bezprzewodowa:

  Bluetooth

  Wi-Fi (802.11 n/ac)

 • Interfejsy sterowania:

  intuicyjny wybór źródeł

  kontrola z poziomu przeglądarki internetowej (ustawienia i mediaplayer)

  aplikacja Lyngdorf Remote iOS i Android

  IP kontrola

  CEC (HDMI)

  1 x trigger wejście, 1 x trigger wyjście, 1 x RJ45 Ethernet LAN, 1 x USB A

 • Akcesoria w zestawie:

  RoomPerfect™ mikrofon

  Statyw do mikrofonu

  Przewód do mikrofonu

  Opcjonalne akcesoria: Pilot IR, rack

 • Wymiary (H x W x D): 10,5 x 30 x 26 cm

 • Waga: 8 kg