Aktualności
Masz pytanie?
zadzwoń do nas:
+48 601 742 490, +48 884 900 818
lub wypełnij formularz

Wiosenna Promocja Naim

AKTUALNOŚCI -Historia... » Wiosenna Promocja Naim

Przedmiotami Naszej wiosennej promocji są produkty firmy Naim: UnitiLite oraz UnitiQute 2

Czas trwania promocji do 31.03.2015 lub wyczerpania zestawów.

 

Naim Audio to firma rdzennie brytyjska. Tak brytyjska jak Rodzina Królewska, Aston Martin, czy agent 007: konsekwentna, wierna swoim zasadom i z jednej strony tradycyjna do bólu, a z drugiej – dostosowująca się do nowych czasów.

Historia firmy sięga lat 60. Wtedy to założyciel Julien Vereker, zajmujący się wówczas nagrywaniem występów lokalnych muzyków w miejscach publicznych, był niezadowolony z osiągniętych rezultatów brzmieniowych dostępnego sprzętu, postanowił więc założyć firmę, która zrewolucjonizuje świat hi-fi.

Podstawą filozofii dźwiękowej Naima jest tzw. współczynnik PRAT, czyli „Pace, Rhythm And Timing”, co można przetłumaczyć jako „szybkość, rytm i spójność”. 

W przeciwieństwie do innych producentów sprzętu, którzy kurczowo chwytają się nietrafionych i szybko przemijających rozwiązań, oprócz tradycyjnych źródeł dźwięku (winyl i płyta CD) Naim stawia dziś także (a może przede wszystkim) na beznośnikowy dostęp do muzyki w postaci twardych dysków, streamingu przewodowego i bezprzewodowego, downloadu gotowych plików (nawet w rozdzielczości wyższej od 16 bit / 44.1 kHz) z internetu, złącz pozwalających na swobodny odczyt danych z pamięci USB, czy chociażby dostępu do radia internetowego. Rozwiązania te są zaimplementowane z uwzględnieniem typowej dla Brytyjczyków dbałości o dobry dźwięk.


Naim UnitiLite

 

 

UnitiLite oferuje pełen wachlarz możliwości, zbliżonych do tego, co dostajemy z Uniti2, a wraz z tym – co oczywiste – genialną jakość brzmienia i muzykalność Naima. A to wszystko w stylowej, smukłej obudowie w przystępnej cenie. Urządzenie wyposażone jest w odtwarzacz CD, sekcję przedwzmacniacza z 8 wejściami, mocą 50 W na kanał oraz opcjonalny tuner DAB/DAB+/FM. Oferuje również dostęp do pełnej gamy nowoczesnych źródeł multimedialnych poprzez sieć internetową i wejścia USB. Łącze internetowe umożliwia odtwarzanie plików audio umieszczonych na serwerze UPnP, np. UnitiServe, lub w komputerach oraz dostęp do tysięcy stacji radia internetowego z całego świata. A ponieważ muzyki nigdy za wiele, wejście USB UnitiLite umożliwia odtwarzanie plików audio zapisanych na nośnikach USB, takich jak: iPod lub iPhone lub pamięciach przenośnych i dyskach twardych.

więcej: http://media4home.com.pl/?75,naim-unitilite

 

Przy zakupie Naim UnitiLite, każdy klient otrzyma parę kolumn podłogowych Monitor Audio BX-5 o wartości 2690zł  W CENIE : 690 PLN !!!


Więcej: http://media4home.com.pl/?245,monitor-audio-bx-5

 

 

Naim UnitiQute 2

UnityQute2 oferuje wygodę i wysokiej jakości brzmienie w stylowej, kompaktowej obudowie. To urządzenie, którego miejsce znajduje się w szerszym gronie urządzeń, które przy niewysokiej cenie idealnie łączą prostotę obsługi i jakość brzmienia. Podłącz UnityQute2 do Internetu, do urządzenia odpowiednie głośniki i od razu ciesz się wysokiej klasy systemem streamingowym.

Dzięki poszerzeniu funkcjonalności o multiroom i tzw. Party Mode UnityQute2 może być perfekcyjnym drugim lub nawet trzecim systemem dla tych, którzy chcą cieszyć się znakomitym dźwiękiem w każdym pomieszczeniu w domu i pod tym kątem szukają wysokiej klasy systemu multiroomowego.

UnityQute2 wyposażony jest teraz w tuner DAB+. Wraz z tunerami DAB i FM poszerza się więc możliwości pracy urządzenia w rejonach, w których radio DAB+ jest dostępne lub będzie dostępne w przyszłości.

Więcej: http://media4home.com.pl/?82,naim-unitiqute-ii

 

Przy zakupie Naim UnitiQute 2, każdy klient otrzyma parę kolumn podstawkowych Monitor Audio BX-2 o wartości 1390zł  W CENIE : 390 PLN !!!


Więcej: http://media4home.com.pl/?333,monitor-audio-bx2